Sherr masiv në vendlindjen e Avdullah Hotit
Policia e Kosovës ka njoftuar në raportin ditor se dje në fshatin Ratkoc të Rahovecit ka ndodhur një rrahje mes pesë personave.

“Pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi, janë përfshirë në rrahje mes veti pesë të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë. Si pasojë tre nga ta kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor./albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori