Shala: Jo koalicion me PDK-në
Blerim Shala
Nuk ka pasur as ofertë, as marrëveshje dhe as premtim për të mbuluar shpenzimet financiare të Ramush Haradinajt në Hagë nga takimi i Hashim Thaçit me Blerim Shalën të mërkurën në Qeveri. Shala ka mohuar se AAK-ja i është shitur Qeverisë. E të njëjtën gjë e tha edhe Hajredin Kuçi. Madje, Shala deklaroi se për sa të jetë lideri i PDK-së, Hashim Thaçi, AAK-ja kurrë nuk do të bëj koalicion me PDK-në.
Shtuar më 02/10/2010, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori