Serbja nga Mitrovica arrestohet në Bosnje për terrorizëm
Nje serbe nga Mitrovica është arrestuar në Kalesi me dyshimin se ka lidhje me terrorizëm, raporton portali Klix.

Elma Gjusinacin, 21 vjeçe nga Mitrovica, u arrestua bashkë me burrin e saj Enes Meshic, i cili ishte arrestuar me pare gjatë aksionit “Damask”, por qe me pas eshte lënë i lirë

Meshic, sipas medieve serbe, ishte përdorur si karrem që të kapej Elma Gjusinac dhe ai gjatë gjithë kohës kishte bashkëpunuar me autoritetet e Bosnje-Hercegovines. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2015, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori