Serbia merr presidencën e radhës së Asamblesë së OKB-së
Serbia merr sot presidencën e radhës së Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Në selinë e OKB-së në Nju Jork do të mbahet një ceremoni simbolike e pranim-dorëzimit të përgjegjësive ndërmjet kryetarit të deritashëm nga Katari, Nasir Abdulaziz al-Nasir, dhe Jeremiqit. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2012, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori