Serbi vret serbin në Zveçan
Pëlqej
Mbrëmë rreth orës 23.00, serbi 36-vjeçar me inicialet M.M është vrarë me thikë nga një tjetër person i etnisë serbe.

Ngjarja ka ndodhur në një kafene të fshatit Zherovnicë të Komunës së Zveqanit.

Dyshimet e para janë se vrasësi është 54-vjeçari D.M.

Po ashtu, dyshohet se viktima dhe vrasësi kanë lidhje familjare me njëri-tjetrin.

Akoma nuk ka burime zyrtare për arsyet përse ka ndodhur ngjarja e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori