Serbi nga Kosova dhunon një të mitur
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mashkull i komunitetit serb nga Leposaviqi, e ka keqpërdorur seksualisht të miturën. Ngjarja është raportuar të enjten.

Njoftimi i policisë:

KEQPËRDORIM SEKSUAL NËN MOSHËN 16 VJEÇARE
Leposaviq, Mitrovicë (NN)NN-NN. Me 31.05.2018 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Serb, nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Shtuar më 01/06/2018, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori