Serbi kërcënon shqiptarët në Ulqin (VIDEO)
Serbët duket "se e kanë akoma "problem" faktin se Kosova është tanimë shtet i pavarur.

Një serb, në një lokal në Ulqin ka kërcënuar disa shqiptarë, madje duke iu thënë edhe se do ti vriste, thjesht pse shqiptarët po kërcenin dhe këndonin këngë të UÇK-së.

Serbi, "nuk ndihej rehat" teksa dëgjonte tinguj këngësh për UÇK-në dhe Kosovën. /albeu.com/Shtuar më 21/08/2014, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori