Serbët tallen me Putinin (VIDEO)
Vladimir Putin po e viziton Beogradin.

Kjo vizitë ka bërë shumë bujë në Serbi dhe në mesin e serbëve.

Autoritetet serbe janë entuziazmuar shumë nga vizita, por ka edhe nga ata që janë tallur me Putinin.

video shihen aeroplanë dhe tanke, të cilat sapo "marrin një urdhër" nga Putini kthhhen pas dhe "i binden urdhërave" të Vladimir Putinit. /albeu.com/

Shtuar më 16/10/2014, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori