"Serbët na kërcënuan me automatik në mes të natës", Mihrije Braha rrëfen traumën (VIDEO)
Të ftuarit special në puntatën e fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, ishin çifti i mirënjohur Mihrije Braha dhe Naim Abazi, të cilët nuk kursyen për moderatoren Ester Bylyku,

Ndër të tjera, Mihrija zbuloi momentin më të tmerrshëm të jetës së saj.

Ester Bylyku: Më trego momentin më të frikshëm që ke përjetuar gjatë jetës tënde?

Mihrije Braha: Kemi qenë me makinë, natën, na ndalon policia. Na thotë fikeni makinën, dhe mbaj mend që e kemi parë veten në ferra, ishim vetëm ne të dy në makinë, policia dhe asnjë tjetër. Ishim me automatik te koka me Naimin, dhe mbaj mend që mbylla sytë, edhe prita kur do më kapte plumbi. Ata na shanë dhe fyen serbisht, mëpas njëri nga policët na tha të iknim. Aq e tmerruar sa isha, të isha në timon, unë nuk do kisha ndezur dot as makinën. Në ate situate njeriu përjeton traum.
Shtuar më 20/02/2021, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori