Serbët bëhen copë duke u zënë me njëri-tjetrin
Në Graçanicë dje është raportuar për një rrahje ku janë përdorur edhe mjete të forta.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në këtë rrahje kanë qenë të përfshirë disa persona të komunitetit serb.

Aty janë përdorur edhe mjete të forta si shkopinj dhe çekan.

Njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe i është dhënë tretmani mjekësor, ndërsa njëri i dyshuar, me urdhër të prokurorit, dërgohet në mbajtje.


Shtuar më 07/12/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori