Semafori i rëndësishëm që 6 ditë i prishur në Prishtinë (FOTO LAJM)

Sot po bëhen gjashtë ditë që nuk po funksionon njëri nga semaforët e rëndësishëm në Komunën e Prishtinës duke sjellë edhe vështirësi në komunikacion,shkruan albeu.com.

Semafori para Stacionit të Auotobusave që ndodhet edhe në njërën nga rrugën më të rëndësishme të Prishtinës ende vazhdon të mos funksionojë. Kjo ka shkaktuar edhe trafikun e rënduar, sidomos në orët e para të ditës.

Qytetarët dhe drejtuesit e mjeteve janë të indijuar me Ministrinë e Infrastrukturës dhe Komuna e Prishtinës që nuk po marrin masa për të rregulluar semaforin./albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori