Selimi pyet deputetët që votuan për Specialen: Flisni sot, pse nuk flisni?
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Rexhep Selimi ka reaguar përmes Facebook-ut, pas nisjes në Hagë të Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës.

Ai ka parashtruar një pyetje për të gjithë 82 deputetët që në vitin 2015">2015 votuan pro Speciales.

“Çka keni për të thënë sot ju 82 deputetët që e votuat Specialen më 3 gusht 2015">2015?

p.s. Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë!”, shkruan Selimi. Shoqëruar me fotografinë më poshtë.


Shtuar më 13/01/2019, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori