Seanca konstituive, të enjten tjetër
Është mbajtur takimi mes kryesueses së seancës konstituive Flora Brovina me Hashim Thaçin dhe me liderët e partive pakicë.

Pas takimit, u vendos që seanca konstituive të mbahet të enjten e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori