Seanca konstituive e Kuvendit zhvillohet të enjen
Të enjten e ardhshme vazhdon seanca konstituive e Kuvendit por Kryesuesja Brovina ende nuk ua ka dërguar ftesat deputetëve për t’ju treguar ditën dhe orën e mbledhjes konstituive.

Seanca konstituive, E Enjte, 02.10.2014">2014 10:00, Rendi i ditës: Zgjedhja e Kryetarit të Kuvendit dhe e nënkryetarëve të Kuvendit” thuhet ne njoftimin e Kuvendit. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori