Samsung Galaxy Gear edhe në Kosovë
Pëlqej
Pas ofrimit të modeleve Samsung Galaxy Note 3 si dhe modelet e fundit të Apple, F – Mobile ofron tani për të gjithë konsumatorët e tij edhe Samsung Galaxy Gear.

Nga data 7 shtator nis në Kosovë shitja e këtyre orëve inteligjente. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori