Rruga ku u aksidentuan dy policët paraqet rreikshmëri të lartë
Pëlqej
Rruga e magjistrales në të cilën pësuan me fatalitet dy policët e aksidentuar kaçanikas, Armend Trena dhe Malsor Dashi vazhdon të mbetet edhe më tutje me rrezikshmëri të lartë për qytetarët. Ka qënë ky pohimi i Kryetarit të Hanit të Elezit, Rufki Suma.

"Gjendja e rrugëve në magjistra në vazhdimësi është e rrezikshme për shkak të shembjes së vazhdueshme të dheut. Por kohëve të fundit rruga ka pasur pengesa për shkak të rrëshqitjes së bazës së asfalltit".

Kjo rrugë deri në një projekt madhor sikurse ka qenë vazhdon të mbetet e rrezikshme për të gjithë qytetarët. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2018, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori