Rrufeja mbyt 100 dele në Viti
Në fshatin Dëbëllde rrufeja ka goditur një tufë delesh, pronë të personit me iniciale K.Rr po nga ky fshat.

Siç ka njoftuar policia e Vitisë, rrufeja ka mbytur më shumë se 100 dele dhe ka lënduar M.Rr, që po ruante tufën e deleve.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë organet policore. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori