Rrokulliset me traktor, ndërron jetë një person në Kamenicë
Ka vdekur një person në fshatin Ruboc të Kamenicës, ndërsa Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë.

Ai derisa kishte qenë duke bartur dru në mal ishte rrokullisur me traktor dhe si pasojë kishte pësuar lëndime trupore.

Viktima me ndihmë të shpejtë është dërguar në QKMF Kamenicë, por sipas mjekut ai ishte sjellë pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, zjarrfikësit dhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.
Shtuar më 26/09/2020, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori