Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Rritja e bashkëpunimit, Çeku vizitë tre-ditore në Letoni
Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës Agim Çeku së bashku me zëvendëskomandantin e FSK-së gjeneralmajor Rrahman Rama dhe Sinan Geci, shef i seksionit për integrime euro-atlantike në Ministrinë për Forcën e Sigurisë së Kosovës, udhëtuan sot, për një vizitë zyrtare treditore në Letoni.

Ministri i FSK-së Agim Çeku, gjatë qëndrimit në Letoni, do të ketë takime të shumta zyrtare, në Ministrinë e Mbrojtjes, ku do të pritet nga Ministri i Mbrojtjes së Letonisë, dr. Artis Pabriks, me të cilin do të bisedojnë për vazhdimin e bashkëpunimit të mëtejmë ndërmjet të dy ministrive. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2012, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori