Rriste hashash në bahçe, arrestohet
Një person mashkull, 29-vjeç është arrestuar në Podujevë, pasi që në bahçen e tij janë gjetur 29 bimë të llojit kanabis sativa.

Te i dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar edhe një qese me fara të po kësaj bime.

Me urdhër të prokurorit të çështjes, i dyshuari është lënë në paraburgim./albeu.com/


Shtuar më 07/08/2014, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori