Rrihen mes tyre simpatizantët e PDK-së
Një incident fizik ka shpërthyer mbrëmë në lagjen “Arbana” në Prizren. Protagonistë të këtij sulmi kanë qenë aktivistët e Rinisë Demokratike të Kosovës. Një aktivist është lënduar dhe i njëjti është dërguar në emergjencë.

Njëri prej aktivistëve të RDK-së, Dega në Prizren, ka thënë se është sulmuar mbrëmë pas mbajtjes së kuvendit zgjedhor në lagjen “Arbana”, shkruan Indeksonline. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2013, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori