Rrëzohet nga ndërtesa e shkollës një nxënës në Kaçanik
Pëlqej
Dje një nxënës nga Kaçaniku ka rënë aksidentalisht nga dritarja e katit të dytë të shkollës. Pas rënies ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor

Mësohet se ai është nxënës i shkollës së mesme.

Njoftimi i plotë i policisë:

Kaçanik 16.05.2018 - 11:35. Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar.


Shtuar më 17/05/2018, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori