Rreth 73% e tė rinjve tė papunė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Niveli i papunėsisė mes tė rinjve tė moshės nga 15 nė 24 vjeē nė Kosovė ėshtė shumė i madh. Kėshtu tregon raporti mė i fundit i publikuar nga Agjencia pėr Zhvillim e Kombeve tė Bashkuara nė Evropė.

Sipas kėtij raporti rroga mesatare nė Evropė nė sipėrmarrjet private ėshtė 260 euro, gjysma me atė qė marrin punonjėsit nė Maqedoninė fqinje, ndėrsa 44.5 pėrqind e personelit po nė sipėrmarrjet private ėshtė punėsuar falė rekomandimeve. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2012, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.