Rrėmbehet dhe lidhet nė shtylle
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dy persona janė arrestuar nga policia pasi dyshohet se janė autorė tė rrėmbimit tė njė personi tė cilėt mė pas e kanė lidhur nė njė shtyllė. Sipas policisė i grabituri ėshtė dėrguar nė njė mal, nė varreza tė fshatit dhe aty ėshtė lidhur me tel pėr njė shtyllė elektrike.

Policia pas njė hetimi ka ndėrmarrė njė operacion operativo-taktik me ē’rast ka arrestuar dy tė dyshuarit. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2012, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.