Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
Rrëmbehet dhe lidhet në shtylle
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dy persona janë arrestuar nga policia pasi dyshohet se janë autorë të rrëmbimit të një personi të cilët më pas e kanë lidhur në një shtyllë. Sipas policisë i grabituri është dërguar në një mal, në varreza të fshatit dhe aty është lidhur me tel për një shtyllë elektrike.

Policia pas një hetimi ka ndërmarrë një operacion operativo-taktik me ç’rast ka arrestuar dy të dyshuarit. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2012, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së