Rrëfehet gruaja e turkut të deportuar: Burri im nuk po bashkëpunon me prokurorinë
Osman Karakaja është një nga gjashtë të arrestuarit turq në Kosovë dhe të deportuarit në Turqi.

Bashkëshortja e kardiokirurgut mohon se burri po bashkëpunon me prokurorinë.

E për vete dhe fëmijët, Fatma, pranon se e ka frikë sigurinë.

“Absolutisht nuk janë të vërteta lajmet në mediat turke. Burri im akoma nuk është marrë në pyetje nga Prokuroria turke por edhe kur të ndodh nuk ka pse të mbajë fajësi sepse nuk ka bërë asgjë të jashtëligjshme’, tha ajo. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 22:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori