Rrahje masive në Vushtri
Për shkaqepanjohura, disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin në Vushtri.

Në fshatin Bequk të Vushtrisë janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj, pasi për shkaqepanjohura kanë sulmuar fizikisht viktimat një femër dhe dy meshkuj shqiptarë, me ç’rast u kanë shkaktuar lëndime trupore.

Të dy meshkujt agresorë janë dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori