Roberti dhe Nora marrin nënshtetësi shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: 'Krenar të jem një amerikan'.

E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri.

Ata kanë lajmëruar se i kanë marrë pasaportat e shtetit të Shqipërisë, sërish përmes Instagram.


Shtuar më 11/10/2018, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori