Rita: Stuhia po vjen (FOTO)

Pëlqej
Këngëtarja Rita Ora sonte do të përformojë në koncert në Prishtinë.

Ajo ka lënë të kuptohet se mbrëmja e sotme do të jetë e zjarrtë.

Rita ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet që ka veshur bluzën me simbolin e Kosovës teksa në dorë dhe gojë mbante një trëndafil.

Përmes shkrimit që ka lënë, Rita ka thënë se është “qetësia përpara stuhisë” dhe ka shpjeguar se dizajni i këtyre bluzave është bërë enkas për këtë ditë dhe se kur të nxjerrën në shtije, gjitha mjetet e fituara do shkojnë për bamirësi. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori