Rikthehen reshjet e shiut ne Kosovë
Moti sot në Kosovë, e mërkurë 26 tetor 2016 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira dhe reshje shiu, të cilat do të jenë më intensive gjatë mbrëmjes.

Era do fryj e ndryshueshme 10 deri 35 km/h.

Ndërkohë parashikohettemperaturat minimale do të lëvizin nga 8-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 16-C./Albeu.com/

Shtuar më 26/10/2016, ora 07:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori