Rezultati i VV-së suprizon në Kaçanik
Komuna e Kaçanikut tashmë ka të numëruara mbi 91 përqind të votave nga KQZ-ja.

E kjo komunë pritet t’i hyjë balotazhit me dy partitë, atë të PDK-së dhe Vetëvendosjes.

Në bazë të këtyre rezultateve, kandidati i PDK-së, Besim Ilazi ka arritur 6 mijë e 156 vota apo në përqindje 40.38%.

Kurse kandidati i VV-së, Basri Kodra ka mbledhur 3 mijë e 233 vota apo 21.20 përqind.
Shtuar më 23/10/2017, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori