Rexhepi pajtohet me VV-në
Raportet mes Ministrit të Bredshëm Bajram Rexhepi dhe Lëvizjes Vetëvendosje duket se janë përmirësuar disi. Nga fotoja që ka publikuar Indeksoline kuptohet se ministri Rexhepi ia zgjat dorën Rexhep Selimit, të VV-së.

Vetëvendosje ka pasur vazhdimisht në qendër të kritikave të saj, Ministrin Bajram Rexhepi. Takimi mes Rexhepit e Selimit ka ndodhur në qendër të Tiranës në përkujtim të dëshmorëve Ilir Konushevci dhe Hazir Mala. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2013, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori