Revoltohen me mjekët dhe sulmojnë policët
Tre persona janë arrestuar në Istog, pasi ata sulmuan fizikisht zyrtarët policorë.

Kjo ndodhi në Spitalin Rajonal, pasi mjeku kujdestar konstatoi se axha i tyre nuk kishte shenja jete. Kjo gjë bëri që të dyshuarit të revoltohen ndaj mjekëve dhe gjatë ndërhyrjes policore ata kanë penguar dhe sulmuar zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.
Shtuar më 12/01/2018, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori