Remzi Selimi kandidat i LB-së për kryetar të Vushtrrisë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Lëvizja për Bashkim, në bazë të propozimit të Degës së LB-së në Vushtrri, sot nominoi edhe kandidatin e saj për kryetar të Komunës së Vushtrrisë. Kandidat i LB-së për këtë komunë do të jetë Remzi Selimi.

Në kuadër të LB-së në këtë komunë, z.Selimi ushtron funksionin e anëtarit të kryesisë së Degës.

Lëvizja për Bashkim është e bindur se kandidati i saj për këtë komunë është oferta më cilësore që do të kenë para vetes qytetarët e Vushtrrisë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit