Remzi Selimi kandidat i LB-sė pėr kryetar tė Vushtrrisė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Lėvizja pėr Bashkim, nė bazė tė propozimit tė Degės sė LB-sė nė Vushtrri, sot nominoi edhe kandidatin e saj pėr kryetar tė Komunės sė Vushtrrisė. Kandidat i LB-sė pėr kėtė komunė do tė jetė Remzi Selimi.

Nė kuadėr tė LB-sė nė kėtė komunė, z.Selimi ushtron funksionin e anėtarit tė kryesisė sė Degės.

Lėvizja pėr Bashkim ėshtė e bindur se kandidati i saj pėr kėtė komunė ėshtė oferta mė cilėsore qė do tė kenė para vetes qytetarėt e Vushtrrisė. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Si e vlerësoni ligjin për Arsimin e Lartë të miratuar nga parlamenti?
48.75 %
23.94 %
17.66 %
9.64 %
Total 2644 Vota!
 
Shqipet e Shkodrės nisen drejt Elbasanit

Shqipet e Shkodrės nisen drejt Elbasanit