Relaksohu Thaç, relaksohu....(FOTO LAJM)

Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka bërë një vizitë në malet e Valbonës si për ditë të dielë.

Ai ka shkuar atje së bashku me djalin e tij, Endritin.

Thaçi shkruan në Facebook se ka përshkruar një rrugë për dy shtete.

Këtë “relaksim” Thaçi e bën një ditë përpara se në Kuvendin e Kosovës të votohet për Gjykatën Speciale.

Statusi i Hashim Thaçit

Ditë e mrekullueshme në shpatet e Gjeravicës dhe luginën e Valbonës. Dy shtete, një rrugë, për një të diele me Endritin. HTH. /Albeu.com/

Shtuar më 02/08/2015, ora 20:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori