Reagojnë familjarët e Lulzim Kabashit: Djali ynë nuk është arrestuar
Pëlqej
Në disa portale u përhap lajmi se policia ka arrestuar Lulzim Kabashin nën dyshimin e terrorizmit.

Menjëherë pas këtij lajmi, ka reaguar një nga familjarët e Lulzimit, Xhemajl Kabashi.

“Lulëzimi s’ka për çka të arrestohet. Gjithmonë ka bërë thirrje për të mos shkuar në Siri”, ka thënë familjari i Lulëzim Kabashit.

L.Kabashi ka përfunduar fakultetin për teolog në Kajro dhe në Stamboll dhe aktualisht ligjëron nëpër xhami të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori