Ramushi nga Franca i dërgon një dhuratë të mrekullueshme Anitës për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e Ramushit, Anita Haradinaj, ka bërë publike një fotografi ku shihet një buqetë e madhe më lule.

Këtë buqetë Ramushi ia ka dhuruar asaj, pasi sot është festa e të dashuruarve ‘Shën Valentini’, shkruan Gazetablic.

Anita bashkangjitur me fotografinë ka shkruar edhe fjalën më të ëmbël “E gjitha është për dashurinë dhe unë të dua ty”./Albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 07:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori