Ramush Haradinaj thotë se kryeministër do jetë vetë
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka theksuar se takimet e përbashkëta me liderët e tjerë partiakë nuk janë funksionale.

Sipas tij, nuk bën ta lëshojë postin e kryeministrit derisa ka një marrëveshje LDK-AAK-NISMA dhe Vetëvendosje që ia garanton një gjë të tillë.

Haradinaj këto komente i bëri gjatë vizitës në panairin e produkteve bujqësore. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori