Ramushi ia merr këngës në “Portokalli” (VIDEO)
Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar në emisionin humoristik “Portokalli” në Top Channel.

I ftuar në këtë emision, i njohur për humor, Haradinaj ka qenë mjaft entuziast.

Përveç batutave, Ramushi ka shfaqur edhe talentin e tij në këngë.

Ai ia ka marrë këngës në këtë emision dhe është mirëpritur nga publiku. /albeu.com/


Shtuar më 26/04/2015, ora 23:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori