Ramush Haradinaj feston sot ditëlindjen, ky është urimi i Anitës
Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, feston sot ditëlindjen dhe përvjetorin e martesës më Anita Haradinaj.

Përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social "Facebook", Anita i ka uruar bashkëshortit të saj këto dy festa.

Gezuar Ditelindja, Ramush! Qofshim perhere te lumtur!!! Gezuar ne kete pervjetor te 14 te marteses!!! Kete dite feste e nisem ne Bjeshken e Vrelles se Istogut te Lugu i bute!!!”, ka shkruar Anita Haradinaj. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori