Rakiç shkel rregullat e zgjedhjeve, bën thirrje të votohet Lista serbe
Kryetari i Listës serbe, Goran Rakiç në një konferencë për media ka bërë thirrje që të votohen kandidatët nga partia e tij dhe ka ftuar të gjithë qytetarët të dalin në zgjedhje.

Ai para gazetarëve tha se partia e tij do të fitojë shumicën e komunave që janë me shumicë serbe, duke shkelur kështu rregullat zgjedhore. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2017, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori