Rahovec / Qytetarët thyejnë xhamat e dyqanit, shpëtojnë punëtorin që po digjej (VIDEO)
Dy shpërthime të njëpasnjëshme të bombolës së gazit kanë ndodhur dje në Prishtinë dhe në Pejë.

Në të njëjtën ditë, një tjetër bombolë gazi ka shpërthyer në Rahovec, brenda një dyqani, raporton "Express".

video shfaqet momenti kur qyteterët kanë thyer xhamat e një dyqani, për të shpëtuar shitësin i cili ndodhej brenda dyqanit të mbuluar nga flakët. /albeu.com/


Shtuar më 22/11/2016, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori