Qeveria ndan 4.9 milionë euro për zgjedhjet e parakohshme
Pëlqej
Qeveria e Kosovës ka vendosur për të ndarë 4.9 milionë euro për zgjedhjet e parakohshme.

90 mijë e 449 janë ndarë për procesin ankimor për komisionin për ankesa dhe parashtesa për zgjedhjet e parakohshme.

Gjatë mbledhjes së sotme të Qeverisë, janë ndarë edhe 5 mijë e 500 euro për shoqatat e të të zhdukurve të Kosovës. /albeu.com/

Shtuar më 15/05/2017, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori