Qeshni me lot, Thaçi ka uruar liberalizimin e vizave që në vitin 2012
Një video e presidentit Hashim Thaçi, duke uruar qytetarët e vendit për “liberalizimin e vizave” në vitin 2012">2012, është bërë virale në rrjete sociale.

Shumë faqe satirike kanë publikuar videon e të parit të vendit, i cili në vitin 2012">2012 i uronte kosovarët për liberalizimin e vizave që nuk ndodhi kurrë.

“Të nderuar qytetarë, urime liberalizimi i vizave”, thotë Thaçi në videon e publikuar.

Por realiteti është i hidhur pasi liberalizmi nuk është bërë dhe nuk ka ndonje shpresë për të.


Shtuar më 07/12/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori