Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli
Pëlqej
Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marramëndëse.

'Baci' siç e thërrasin vëllezërit e miqtë e tij, është pronar i kompanisë së ndërtimit ‘Mabetex’, e në Hajvali ka një rezidencë milionëshe në të cilën disa herë kanë qëndruar politikan të ndryshëm si Hashim Thaçi e Edi Rama.

E në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku Pacolli shihetbashku me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, dhe presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Në foto shihen dy politikanët shqiptar teksa fotografohen duke bërë me gisht nga Pacolli.

“Ky pagun”, është teksti që e shoqëron fotografinë.


Shtuar më 08/11/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori