Qef o qef, ja nga cili shtet lajmërohet djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM)

Pavarësisht izolimit të të rinjve kosovarë të cilët nuk udhëtojnë dot në asnjë vend evropian pa liberalizim të vizave, një gjë e tillë s’ka të bëjë aspak me djalin e presidentit të vendit, Endritin.

Pavarësisht izolimit të të rinjëve kosovarë të cilët nuk udhëtojnë dot në asnjë vend evropian pa liberalizim të vizave, një gjë e tillë s’ka të bëjë aspak me djalin e presidentit të vendit, Endritin

Ai shpeshherë përmes rrjeve sociale tregon një pjesë të jetës që bën, ku udhëtimet e shumta sa në një vend e në tjetrin nuk kanë të ndalur.

Milano, Paris, Viena, Zvicra, Greqia, Lisbona janë vetëm disa nga vendet që ai ka vizituar. E duket se tani është në pushimin e radhës nga ku dhe ka publikuar një fotografi në Instagram e që duket se është Parisi.


Shtuar më 19/02/2019, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori