Pyeti 100 vetë dhe beri siç di vetë, Tahiri sot prezanton Kodin e Ri Penal
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, në një konferencë për medie, prezanton Kodin e ri Penal.

Ngjarja mbahet duke filluar nga ora 11:00.

Kjo ngjarje ishte paraparë të mbahej dje mirëpo ishte shtyrë për shkak të agjendës së ngarkuar të ministrit.


Shtuar më 12/04/2018, ora 08:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori