Provokon Rina Balaj, ekspozon gjoksin (VIDEO)
Rina Balaj ka provokuar me postimin e fundit.

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen nga ndjekësit me paraqitjen e fundit teksa po qëndron pranë me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Rina Balaj ka publikuar një fotografi dhe video ku shfaqete veshur me korset të bardhë, i cil ja vë në pah gjoksin.
Shtuar më 03/02/2021, ora 20:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori