Protestuesit i venë flakën Qeverisë (FOTO LAJM)

Protestuesit nuk po ndalen së gjuajturi me koktej molotovi dhe ndërtesa e Qeverisë tashmë ka marr një flakë të madhe.

Policia e Kosovës nuk po ndërhyn për të ndaluar veprimet e Qeverisë. /albeu.com/

Shtuar më 09/01/2016, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori