Propozimi interesant i Veselit, a do bjerë opozita në kurth? (DOKUMENT)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka dalë me disa propozime sot në mbledhjen e Kryesisë.

Veseli ka thënë që asnjëra palë të mos e bllokojnë punën e Kuvendit, por që të marrin pjesë aktive në seancë.

Sipas Veselit të vendoset që dy çështjet e ngritura të diskutohen veç e veç dhe të votohen nga deputetët dhe rezultati i votimit të jetë i detyrueshëm për të gjitha palët.


Shtuar më 06/09/2018, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori