E FUNDIT/ Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri
Prokurorja e Gani Gecit: Ishte i pasigurt në burg
Gani Geci, pasi ka kaluar 3 muaj në paraburgim, është liruar nga burgu dhe masa i është zëvendësuar me arrest shtëpiak.

Prokurorja e rastit, Vahide Badivuku ka thënë se vrasja për të cilën dyshohet Geci ka ndodhur për arsye politike dhe se ndaj Gecit në burg kanë ardhur shumë kërcënime, e ndaj më mirë për arsye sigurie ka qenë që ai të lihet në arrest shtëpiak.

Gani Geci po hetohet për veprën penale të vrasjes së Ruzhdi Shaqirit, të cilin dyshohet se e ka vrarë në një lokal në Skënderaj./albeu.com/


Shtuar më 24/11/2014, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori